Bizi Destekleyin:En yeni android oyunları indir tema uygulama indir

2013 En İyi Android Oyunları

20 Nisan 2013 tarihinde eklendi 138.894 kişi göz attı.
Sponsor Bağlantılar

Bu konumuzda sizler içib en iyi android oyunlarını paylaşalım istedik. Birbirinden güzel oyunlar karşınızda. Hepsini oynarken çok eğleneceksiniz. Benzer konularımızı yine sitemizden takip edebileceksiniz.

Asphalt 7: Heat

squad jumping 1920x1080 2013 En İyi Android Oyunları

Asphalt 7: Heat adlı android oyunu şu andaki en iyi android oyunlarından biridir. Oyunumuzun kategorisi yarış oyunudur. En iyi grafikler ve oyun motoru kullanılmış. Gameloft tarafından hazırlanan bu android oyununda arabalarınız ile yarış yapacak ve çok eğleneceksiniz. Birbirinden güzel ve güçlü arabaların yanında farklı oyun modları bulunuyor. Oynarken çok keyif alabileceğiniz bir oyun.

asphalt 7 2013 En İyi Android Oyunları

Asphalt 7: Heat’i yandaki butondan indirebilirsiniz.

buton 2013 En İyi Android Oyunları

lines1 2013 En İyi Android Oyunları

Modern Combat 4: Zero Hour

unnamed 104 2013 En İyi Android Oyunları

Modern Combat 4: Zero Hour adlı android oyunu en iyi android oyunlarından biri olduğuna karar verdik. Hem kategorisinde yani savaş oyunlarında hem de toplamda en iyi oyunlardan biri.  Oyun bir savaş oyunu. Grafikleri ve oyun performansı açısından çok iyi bir oyun. Bilgisayarlardaki Call of Duty’nin android versiyonu diyebiliriz bu oyuna. Konsol kalitesinde bir oyun sizleri bekliyor.

modern combat 2013 En İyi Android Oyunları

buton 2013 En İyi Android Oyunları

lines1 2013 En İyi Android Oyunları

Subway Surfers

unnamed 162 2013 En İyi Android Oyunları

Subway Surfers adlı android oyunu neredeyse her android kullanıcısının bildiği ve bir kez bile olsun oynadığı bir oyun. Bizde bu konumuzda da bu oyunu koymayı düşündük. Sizlere aktardığımız yazımızda en son olarak Sydney versiyonunun çıktığını söylemiştik. Oyun bir tren yolunda geçiyor. Bizi kovalayan görevliden ve engellerden kaçmamız gerekiyor. Puanları ve bonusları toplayarak oynadığımız bir oyun. 3 boyutlu grafiklerle kurulmuş bir oyun sizleri bekliyor.

 

subway 2013 En İyi Android Oyunları

Sponsor Bağlantılar


 

buton 2013 En İyi Android Oyunları

lines1 2013 En İyi Android Oyunları

 

Rayman Jungle Run

unnamed 232 2013 En İyi Android Oyunları

Rayman Jungle Run adlı android oyununu da bu listeye kattık. Oyunda karakterimiz ile çok eğlenceli maceralar bizleri bekliyor. Engelleri aşacak zıplayacak uçacağız. Çok keyifli çok güzel bir oyun. Oyunun güzel olan yanlarından biri de grafikleri. Etkileyici müziklerde buna ek olarak geliyor. Dokunmatik kontrolü ise çok iyi.

 

rayman 2013 En İyi Android Oyunları

 

 

buton 2013 En İyi Android Oyunları

lines1 2013 En İyi Android Oyunları

Angry Birds Star Wars

unnamed 242 2013 En İyi Android Oyunları

En iyi android oyunları arasından Angry Birds oyunlarından biri bulunmaz mı? Bizde Angry Birds oyunlarından Star Wars versiyonunu seçtik. Angry Birds Star Wars adlı android oyununda yine kızgın kuşları kontrol ediyoruz. Yeni maceralar yeni karakterler sizleri bekliyor. Neredeyse bilmeyen yoktur. Oyunu yinede biraz anlatalım. Kuşlar olarak domuzcukları yok etmeye çalışıyoruz. Çok güzel bir oyun.

Angry Birds Star Wars 2013 En İyi Android Oyunları

 

buton 2013 En İyi Android Oyunları

 

*Bu seçim bize aittir.

*Sıralamaya göre yazılmamıştır.

 

Önceki en iyiler:

 

Bizi Destekleyin:
Yorum Gönderin.