Bizi Destekleyin:En yeni android oyunları indir tema uygulama indir
ISC Oxygen Sensors software to find my windows 7 product key canada goose outlet in amsterdam how much does grey goose cost uk canada goose expedition parka test canada goose nyc price

Icy Tower 2 Temple Jump android indir

27 Haziran 2013 tarihinde eklendi 1.534 kişi göz attı.
Sponsor Bağlantılar

Icy Tower 2 Temple Jump adlı android oyununda platformlar üzerinde zıplaya zıplaya çok eğlenecksiniz. Aşağıya düşmeden tapınaktan kaçmanız gerekiyor. Hem hızlı hem de dikkatli olmanız gerekn bir oyun. Oyunda ayrıca farklı taklalar atmak vb. gibi hareketler yapmak size daha çok puan kazandaıracak etmenler. Tapınaktan kaçış için az süreniz var.

unnamed 39 Icy Tower 2 Temple Jump android indir unnamed 40 Icy Tower 2 Temple Jump android indir unnamed 36 Icy Tower 2 Temple Jump android indir
Ayrıca oyunda bazı zorlu durumlar bulunmakta. Bazen üstüne bastığınız platformlar hareket ediyor veya yok olabiliyor. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Engel olan durumların yanında yardımcı durumlarda bulunmakta. Bazı nesneler sizi daha kolay şekilde yukarıya taşıyacak. Oyunun grafiklerine ve kontrollerine baktığımızda çok başarılı grafikler ile beraber sezgisel ve harika kontroller geliyor.

Sponsor Bağlantılar


unnamed 37 Icy Tower 2 Temple Jump android indir unnamed 38 Icy Tower 2 Temple Jump android indir

Icy Tower 2 Temple Jump adlı android aksiyon oyununu cihazınıza hemen ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Çok keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

 

buton Icy Tower 2 Temple Jump android indir

 

Bizi Destekleyin:
Yorum Gönderin.