Bizi Destekleyin:En yeni android oyunları indir tema uygulama indir

Subway Surfers Miami’de!

03 Haziran 2013 tarihinde eklendi 11.440 kişi göz attı.
Sponsor Bağlantılar

Dünya’da en çok oynanan mobil oyunlardan biri olan Subway Surfers bildiğiniz gibi sürekli güncellenmekte ve World Tour’a yan dünya turuna devam etmekte. Gelen en son güncelleme ile Subway Surfers yoluna Miami’de devam ediyor. Amerika’nin bir eyaleti olan Miami denince akla güzel sahilleri olan yaz tatilinin çok güzel geçirebileceğiniz bir yer gelmekte. Bu Miami’ye göre oyundaki grafiklerde düzenlemeler olmuş.

unnamed 23 Subway Surfers Miamide! unnamed 22 Subway Surfers Miamide! unnamed 21 Subway Surfers Miamide! unnamed 20 Subway Surfers Miamide!
Bu gelen düzenlemeler sadece görsel açıda fark ediliyor. Yani bazı kayaklar ya da oyundaki diğer ögeler. Mesela geçtiğimizi tünellerin içinde sanki dev akvaryumlar varmış gibi gibi bir hava verilmiş. Daha canlı renkli bir oyun olmuş diyebiliriz. En güzel oyunlardan biri olan Subway Surfers’ün yeni sürümü olan Subway Surfers Miami’ye hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar


subway surfers miami 1 Subway Surfers Miamide! unnamed 18 Subway Surfers Miamide! unnamed 19 Subway Surfers Miamide!

Android işletim sistemli cihazınıza Subway Surfers Miami adlı koşu oyununu cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Yeni karakterler ile harika bir oyun sizleri tablet ve telefonlarınızda bekliyor.

buton Subway Surfers Miamide!

 

Bizi Destekleyin:
Yorum Gönderin.